Bugun...

Cemil Dinçer - Bir öneri

Köyümüzün sitesini takip eden,düşüncelerini ve anılarını paylaşan değerli Mecidiye'liler hepinizi saygıyla selamlıyorum.
Mecidiye Köyü VEB SİTESİ ve DERNEĞİMİZİN çok özverili çalışmaları sayesinde köyümüzde olup bitenler hakkında bilgi sahibi oluyoruz.resimler,videolar,şiirler ve slayt'larla çocukluğumuz,hatıralarımız ve ahirete intikal etmiş büyüklerimiz gözlerimizin önünde canlanıyor.Telefonlarımıza gelen mesajlarla nişan,düğün ve bizleri çok üzen ölüm haberlerini anında öğreniyor ve bu sayede köylülerimizin mutluluklarını paylaşarak artmasını,hüzünlerini paylaşarak azalmasını sağlıyoruz.Ben şahsen bir çok düğün ve cenazede bulunan biri olarak şuna şahidim ki köylülerimiz olmasa mutluluklarımızda daha az mutlu...!!!! hüzünlerimizde daha çok hüzünlü olacağız...!
Bu düşüncelerimden sonra diyorumki köyümüze sahip çıkalım.Derneğimize sahip çıkalım.Dernek yönetiminde özveriyle çalışan arkadaşlarımıza destek olalım.Ve daha çok yazalım,paylaşalım.
Yazımın başlığı "BİR ÖNERİ"kısmına gelince 3 ay sonra "ANNELER GÜNÜ"nde ki Mayıs ayı'nın ikinci pazarı O gün köyümüze koşalım.Hiç bir hazırlık yapmadan tamamen doğal,tamamen doğaçlama herkes evnden bir şeyler hazırlasın,azdı;çoktu demeden eleştirmeden köyde toplanalım.

.........NE DERSİNİZ...............HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI